Hakkımızda

 Kotasızlar ekibi internetteki derin ve gelişmiş bilgilerini bir arada toplamayı amaçlayan ve bu doğrultuda internet ortamında var olmaya çalışan bağımsız bir ekiptir. Özgün ve pratik içeriklerimizle önce yararlı konuları ve insanların kişisel gelişimlerini, eğlencelerini, yaşantısını ve bunun gibi bir çok olayı ele aldığımız ve alacak olduğumuz bir oluşum içerisindeyiz. Öncelik verdiğimiz teknolojiye dair çağımızdaki gelişmeleri de bu sitemizde bulabileceksiniz.

                                                             


Kurucu Hakkında; 
Toplumun içinden gelen çocukluğundan itibaren sanal dünyayla iç içe olan teknolojiye merak salan ve çeşitli forum sitelerinde editörlük ve yazarlık yapan buna karşı okuduğum bölümün bu zevklerimin dışında bir bölüm olan 23 yaşında bir İKTİSAT öğrencisiyim. Amacım hobi olarak edindiğim bu yolda boş vakitlerimde edindiğim tecrübelerimi, bilgilerimi, fikirlerimi ve düşüncelerimi özgün bir şekilde yazmayı hedefliyorum. Bu yolda daha iyi adımlar atmak adına ekip arkadaşlarım ilerleyen zamanlarda olacaktır.
Yazar, İçerik editörü gibi ekip arkadaşları ilerleyen zamanlarda alınacaktır. Başvuru için Discord adresimize ziyaret edebilirsiniz.