ÜCRETSİZ WONDERSHARE FILMORA X EĞİTİMİ 2021

 


Merhaba !

Günümüzde insanların en çok aktivite olarak kullandığı  hobilerden birisi video çekmektir. Günlük yaşamda, iş hayatımızda, eğitimde  kısacası hayatımızın bir çok yerinde video kaydı almak isteyebilir veya gerekebilir. 

Çekilen kayıtların daha akıcı ve daha yaratıcı olması adına video düzenleme programları kullanılabilir. Bu video düzenleme programları sayesinde daha profesyonel işler ve daha eğlenceli işler ortaya çıkarabilir ve başarılı olabilirsiniz.

Bu eğitimde bu programlardan birisi olan Wondershare Filmora X  uygulaması gösterdik. Bu eğitim sayesinde daha akıcı ve etkileyici videolar oluşturabileceksiniz. Üstelik eğitim ÜCRETSİZ!

Umarım işinize yarar. Kendinizi geliştirmekten asla vazgeçmeyin...


✅1- Filmora Giriş, İndirme, Kullanma: https://bit.ly/3ih27gw ✅2- Filmora Video, Resim, Müzik ekleme: https://bit.ly/3bGJT72 ✅3- Filmora Kesme Cut İşlemi: https://bit.ly/38MhN8n ✅4- Filmora Audio Ses Ayarları: https://bit.ly/38T1mYh ✅5- Filmora Yazı Titles Ekleme: https://bit.ly/39wQMVO ✅6- Filmora Geçiş Transition Ekleme: https://bit.ly/3oR3fKj ✅7- Filmora Efekt Ekleme: https://bit.ly/2N9Y7Df ✅8- Filmora Element Ekleme: https://bit.ly/3sujJu2 ✅9- Filmora Split Screen Kolaj Yapımı: https://bit.ly/2LuznoV ✅10- Filmora Animasyon Ekleme: https://bit.ly/3oROyXr ✅11-Filmora Speed Hız Ayarları: https://bit.ly/38OGEZf ✅12-Filmora Zoom Yakınlaştırma Ayarları: https://bit.ly/3swNtqc ✅13-Filmora Green Screen yapımı: https://bit.ly/2LSU3qr ✅14-Filmora Video Kaydetme 60 Fps: https://bit.ly/3nPzkRF

Program geliştirildikçe eğitime eklemeler yapılacaktır.

Yorum Gönder

0 Yorumlar